/* Template Name: Lojalumas OLD */ Testing | Bottlery

Bottlery kortelių lojalumo taisyklės:

Kiekvienam pirkejui, perkančiam už 30 Eur/103,58 Lt ar daugiau ir užpildžiusiam anketą, išduodama BRONZINĖ Bottlery kortelė su 10 % nuolaida importiniams ir lietuviškiems alkoholiniams gerimams ir maistui. Nuolaida taikoma tik pateikus kortelę prieš atsiskaitant.

Klientui sukaupus 300 Eur/1035,84 Lt apyvarta, suteikiamos SIDABRINĖS Bottlery kortelės nuolaidos: 15 % importiniams alkoholiniams gerimams ir 10 % – lietuviškiems alkoholiniams gerimams ir maistui.

Klientui sukaupus 1500 Eur/5179,2 Lt apyvartą, suteikiamos AUKSINĖS Bottlery kortelės nuolaidos: 20 % nuolaida importiniams alkoholiniams gerimams ir 15 % nuolaida – lietuviškiems alkoholiniams gerimams ir maistu

Sukaupus sumą, kuri suteikia teisę gauti didesnę nuolaidą, ji įsigalioja ir yra pradedama taikyti nuo kito mėnesio.

Klientai, kaupiantys sumą nuolaidai gauti, kortelę privalo pateikti kiekvieną kartą prieš atsiskaitydami už pirkinius. Jei prieš atsiskaitydamas klientas Bottlery lojalumo korteles nepateikia, sumoketos sumos atgaline tvarka kortelė nefiksuoja.

Bottlery lojalumo kortelės nuolaida NETAIKOMA kitu akcijų salygomis parduodamoms prekėms, tabako gaminiams.

BOTTLERY parduotuvėse nuolaidos suteikiamos tik asmeniškai, galiojančią kortelę pateikusiam asmeniui. Kilus abejonėms, parduotuvės darbuotojas turi teisę paprašyti kliento pateikti asmens dokumentą. Jei dokumente ir nuolaidų kortelėje nurodyta pavardė nesutampa – nuolaida nesuteikiama. Deja, klientui, pirkimo metu su savimi neturinčiam lojalumo kortelės, suteikti jam galiojančių nuolaidų negalime. Kortelę reikia pateikti prieš atsiskaitant.

Pametus BOTTLERY kortelę, prašome kreiptis į artimiausią BOTTLERY parduotuvę arba pranešti elektroniniu paštu: info@bottlery.euIki susitikimo „Bottlery“ parduotuvėse!

Pildyti anketą

Taisyklės
(pildoma tik konkrečios akcijos metu, asmeniškai gavus BOTTLERY pasiūlymą)
Gimimo data*:
Lytis*:
Pagamintą „Bottlery“ lojalumo kortelę norėčiau atsiimti*:
Pasirinkite, kurioje „Bottlery“ parduotuvėje norėsite atsiimti kortelę*:
Ar pageidaujate gauti informacijos apie naujienas, vykstačias akcijas ir degustacijas:
El. paštu: SMS žinute: Paštu:
Patvirtinu, kad esu pilnametis.
Patvirtinu*:
Užpildydamas (-a) šią anketą patvirtinu, kad mano asmens duomenys teisingi:
Sutinku*:
Patvirtinu, jog esu susipažinęs su taisyklėmis:
Patvirtinu*:

* Pažymėti laukai būtini užpildyti. UAB „Mineraliniai vandenys“ pasilieka teisę neaktyvuoti Nuolatinio kliento kortelės (toliau - NK kortelė) ir nesuteikti nuolaidos apie tai neįspėjusi iš anksto, jei klientas neužpildė privalomų anketos laukų arba pateikė klaidingus duomenis, taip pat UAB „Mineraliniai vandenys“ nuolatinių klientų programos taisyklėse nurodytais atvejais.

Pildydamas šią anketą asmuo patvirtina, kad sutinka, jog jo asmens duomenys būtų naudojami šioje anketoje nurodytais tikslais ir būdais.

UAB „Mineraliniai vandenys“ kaip duomenų valdytojas (kodas registre: P4851) užtikrina, kad bus laikomasi visų, asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančių, teisės aktų. Pateiktus asmens duomenis naudos išskirtinai tik UAB „Mineraliniai vandenys“ ir jo partneriai, su kuriais bendradarbiaujama vykdant NK kortelių ir/ar "Bottlery" parduotuvių administravimą.

UAB "Mineraliniai vandenys" gali statistiniais tikslais naudoti su NK kortelės turėtojo asmeniu tiesiogiai nesusijusius duomenis, t. y. duomenis apie įsigytas prekes. Tokie statistiniai duomenys bus renkami ir tvarkomi taip, kad neleistų atskleisti asmens tapatybės arba kitų asmens duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

NK kortelės turėtojo asmeniniai duomenys bus saugomi ir naudojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai. Pateikti asmens duomenys bus saugomi 2 (du) metus po paskutinio pasinaudojimo NK kortele.

Patvirtinu, jog esu informuotas (-a), kad norėdamas (-a) koreguoti, atnaujinti ar pašalinti iš duomenų bazės savo duomenis, galiu pranešti: UAB „Mineraliniai vandenys“, J. Jasinskio g. 16F, Vilnius arba telefonu 8 52 786 069 bei el. paštu info@bottlery.eu.