Klubo narystė

naryste

Tapk Bottlery klubo nariu!

Bottlery klubo narystės privalumai:

  • Tau nereikės nešiotis jokios kortelės
  • Tave atpažinsime parduotuvėje tik pateikus asmens dokumentą pagal vardą ir pavardę
  • Išskirtiniai pasiūlymai tik klubo nariams
  • Individualūs pasiūlymai tik klubo nariams
  • Pirmenybė naujienoms, specialiems pasiūlymams ir renginiams

Tau tereikia:

  • užpildyti anketą www.bottlery.eu
  • pateikti asmens dokumentą ir tu jau naujame Bottlery klube!

Pildyti anketą


(pildoma tik asmeniškai gavus Bottlery pasiūlymą)

* Pažymėti laukai būtini užpildyti. UAB „Mineraliniai vandenys“ pasilieka teisę vienašališkai panaikinti narystę Bottlery klube apie tai neįspėjusi iš anksto, jei klientas neužpildė privalomų anketos laukų arba pateikė klaidingus duomenis, taip pat UAB „Mineraliniai vandenys“ nuolatinių klientų programos taisyklėse nurodytais atvejais.

Pildydamas šią anketą asmuo patvirtina sutinkantis, kad jo asmens duomenys būtų naudojami šioje anketoje nurodytais tikslais ir būdais.

UAB „Mineraliniai vandenys“, kaip duomenų valdytojas (kodas registre: P4851), užtikrina, kad bus laikomasi visų asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančių teisės aktų. Pateiktus asmens duomenis naudos išskirtinai tik UAB „Mineraliniai vandenys“ ir jos partneriai, su kuriais bendradarbiaujama vykdant Bottlery klubo narystės / ar „Bottlery“ parduotuvių administravimą.

UAB „Mineraliniai vandenys“ gali statistiniais tikslais naudoti su Bottlery klubo nario asmeniu tiesiogiai nesusijusius duomenis, t. y. duomenis apie įsigytas prekes. Tokie statistiniai duomenys bus renkami ir tvarkomi taip, kad neleistų atskleisti asmens tapatybės arba kitų asmens duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

Bottlery klubo nario asmeniniai duomenys bus saugomi ir naudojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai. Pateikti asmens duomenys bus saugomi 2 (dvejus) metus po paskutinio apsilankymo parduotuvėje (kai informuojama, kad prekes įsigyja narys).

Patvirtinu, jog esu informuotas (-a), kad, norėdamas (-a) koreguoti, atnaujinti ar pašalinti iš duomenų bazės savo duomenis, galiu pranešti: UAB „Mineraliniai vandenys“, J. Jasinskio g. 16F, Vilnius, arba telefonu 8 52 786 042 bei el. paštu info@bottlery.eu.

UAB „Mineraliniai vandenys“ turi teisę bet kada vienašališkai be išankstinio įspėjimo keisti „Bottlery“ klubo narystės taisykles ir sąlygas ar pripažinti jas negaliojančiomis, taip pat sustabdyti ar panaikinti jų Bottlery klubą.

Apie Bottlery klubo taisyklių pasikeitimus bei papildymus narys informuojamas jo nurodytais kontaktiniais adresais jo užpildytoje anketoje nurodytu būdu. Tuo atveju, jei kontaktiniai adresai pasikeitė ir klientas apie tai neinformavo UAB „Mineraliniai vandenys“, informacija laikoma perduota pagal jo nurodytus duomenis.

 

logo
 


Ar Jums yra 20 metų?

   Taip       Ne   

 

 

 

 

Apgailestaujame, norėdami peržiūrėti šios svetainės turinį, turite būti pilnametis (-ė).